KULÜPLER
  1. Akademik Düşünce Eğitim Medeniyet Kulübü
  2. Anadolu Kültür ve Medeniyetleri Kulübü
  3. Arkeoloji Kulübü
  4. Artı Kariyer Kulübü
  5. Atatürkçü Düşünce Kulübü
  6. Bağımlılıklarla Mücadele Kulübü
  7. Baykuş Kulübü
  8. Bilgi ve Değerler Eğitimi Kulübü
  9. Bilimtey Bilim Kulübü
  • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Topluluğu
  1. Bilişim Teknolojileri Kulübü
  2. Biyomedikal Teknolojileri Kulübü
  3. Coğrafi Bilimler Kulübü
  4. Çevre ve Sağlık Kulübü
    • Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz Topluluğu
  5. Dakik Kulübü
  6. Damla Topluluğu Kulübü
  7. Değerler Eğitimi Kulübü
  8. Değişim Öğrencileri Kulübü
  9. Dil Kültür Kulübü
  10. Doğa Sporları Kulübü
    • Bisiklet Topluluğu
  11. Düşün Dokun Değiştir Kulübü
  12. Edebiyat Kulübü
  13. Endüstri Mühendisliği Kulübü
  14. Enerji Teknolojileri Kulübü
  15. Engelsiz Yaşama Destek Kulübü
  16. Ferdi ve Takım Sporları Kulübü
  17. Fotoğrafçılık Kulübü
  18. Gastronomi Kulübü
  19. Geleneksel Sporlar Kulübü
  20. Gelişen Çocuk Kulübü
  21. Genç Girişimciler Kulübü
  22. Genç İyilik Kulübü
  23. Genç Kanatlar Kulübü
  24. Genç Yeşilay Kulübü
  25. Gezi Kulübü
  26. Gönüllü Sağlıkçılar Kulübü
  27. Halk Dansları Kulübü
  • Gaziantep Yöresi Halk Dansları Topluluğu
  • Safranimasyon Gösteri Grubu
  • Silifke Yöresi Halk Dansları Topluluğu
  1. Hayvan Hakları Kulübü
  2. IEEE Kulübü
  3. İktisat Kulübü
  4. İlahiyat Kulübü
  5. İnsansız Hava Araçları Kulübü
  6. İnovasyon, Denge, Estetik, Ahenk Kulübü
  7. İşletme Kulübü
  8. Kadem Kulübü
  9. Karabük Üniversitesi Mağara Araştırmaları Kulübü
  10. Kızılay Kulübü
  • Yaşama Dokunan Eller Topluluğu
  1. Kişisel Gelişim Kulübü
  2. Kitap Kulübü
  3. MABİTEK
  • Hava Robotikleri Topluluğu
  1. Mekanik Taşıyıcılar ve Ulaştırma Kulübü
  2. Mekatronik Kulübü
  3. Metalurji ve Malzeme Kulübü
  4. Mühendis Beyinler Kulübü
  5. Müzik Kulübü
  • Türk Halk Müziği Topluluğu
  • Rock Müzik Topluluğu
  • Pop Müzik Topluluğu
  1. Ombudsmanlık Kulübü
  2. Osmanlı Medeniyeti Kulübü
  3. PROTAS Kulübü
  • Yarış Topluluğu
  1. Raylı Sistemler Kulübü
  • Yapı Topluluğu
  1. Robot Kulübü
  2. Sağlıklı Yaşam ve Toplumsal Aktivite Kulübü
  3. Satranç Kulübü
  4. Savunma Teknolojileri Kulübü
  5. Sayokan Alplık Kulübü
  6. Sesli Düşünme Kulübü
  7. Sinema Kulübü
  8. Siyasa Kulübü
  9. Sivil Savunma ve Sivil İletişim Kulübü
  10. Sosyal Sorumluluk ve Dayanışma Kulübü
  • Proaktif ve Sağlıklı Düşünce Topluluğu
  • Yaşlı Bakım Gönüllüleri Topluluğu
  1. Sosyoloji Kulübü
  2. Spor Kulübü
  • Badminton Topluluğu (Bay-Bayan)
  • Bilek Güreşi Topluluğu
  • Boks Takımı
  • Futbol Takımı
  • Futbol Tenisi Takımı (Bay-Bayan)
  • Güreş
  • Judo
  • Kıckbox
  • Konyaspor Topluluğu
  • Kbü Göztepeliler Topluluğu
  • Kbü Giresunspor Topluluğu
  • Masa Tenisi (Bay-Bayan)
  • Salon Futbolu
  • Samsunsporlular Topluluğu
  • Satranç (Bay-Bayan)
  • Taekwondo (Bay-Bayan)
  • Tenis
  • Üni Dadaş
  • Üni GS
  • Üni FB
  • Üni BJK
  • Üni Hodri Meydan 
  • Üni Trabzonspor
  • Ankaragücü Uniguc
  • Üni EsEs
  • Üni Timsah
  • Üni Tatanga
  • Üni Yiğido
  1. Su Sporları Kulübü
  • Kano Takımı
  • Dalgıç Takımı
  • Rafting Takımı
  1. Tarih Kulübü
  2. Tasarım İstasyonu Kulübü
  3. Taşıt Teknolojileri Kulübü
  • Güneş Arabası Takımı
  1. Tıbbi Araştırmalar Kulübü
  • Genç İyilik Topluluğu
  1. Tiyatro Kulübü
  2. Ulaştırma Mühendisliği Kulübü
  3. Uluslararası İlişkiler Kulübü
  4. Uluslararası Öğrenci Kulübü
  • Beytülmakdis Araştırmaları Topluluğu
  1. ÜNİ Mavi Ateş Kulübü
  2. Üniversite Kardeşlik Topluluğu Kulübü
  3. Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Kulübü
  4. Yeniler Kulübü
  5. 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Kulübü